SVADOBNÉ VIDEO CENNÍK 

A -  Krátky SVADOBNÝ  FILM - 495€   /valentínska akcia do 28.2. - následne 535€/

Filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie svadby.
Jedná sa o zostrih toho najlepšieho z celej svadby, výsledkom čoho je svadobný film na jednej strane poskytujúci plný svadobný príbeh, ale v kratšom, praktickom prevedení. Film bude mať po spracovaní dĺžku 30-35min. Okrem svadobného obradu a oslavy obsahuje aj exteriérové videoportréty svadobného páru, ktoré môžu byť filmované aj mimo svadobný deň hocikde v prírode, parku. Balíček je vhodný pre bežné svadby, skôr bez starejšieho, alebo typického svadobného programu, prípadne s menším počtom hostí. Dielo dodané na USB 16GB v krabičke v HD, alebo v 4K rozlíšení. 

B -  Svadobné  VIDEO KLASIC - 595€   /valentínska akcia do 28.2. - následne 655€/

Filmovanie celej svadby od príprav nevesty, napr. v kaderníctve, alebo doma po oficiálne ukončenie svadby, čím sa rozumie prezlečenie do večerných šiat a nejaký záverečný tanec, alebo iný posledný úkon, zvyk a pod. Svadobné video je po spracovaní dlhé približne 60-70min a filmovanie obsahuje aj exteriérové videoportréty. Balíček vhodný pre akékoľvek svadby. Dielo je uložené na USB 32GB v krabičke v HD/4K rozlíšení + Svadobný klip v dĺžke do 5min. Opäť je možné exteriérové video portréty nafilmovať mimo hlavný svadobný deň. Dopočujem pri zlom počasí, nedostatku času, výberu lepšej lokality a svetla a predovšetkým ak má nevesta vlastné svadobné šaty, alebo nie je problém zapožičané podržať pár dní. 

C -  Svadobné  VIDEO MAX - 695€  /valentínska akcia do 28.2. - následne 775€/

Filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie svadby podobne ako varianty A a B.
Balíček vhodný hlavne pre svadby kde sa predpokladá tradicionálnější program, prípadne požadovaný dlhý záznam z cirkevného svadobného obradu, odčepčenie nevesty súborom a podobne. Video je po spracovaní v dĺžke cca 120-130min. Uložené na USB 32-64GB + Svadobný klip-zostrih do 5min.   

D -  Svadobné  VIDEO+FOTOmini - 795€   /valentínska akcia do 28.2. - následne 895€/

Fotenie prebieha popri filmovaní, prevedené kameramanom a fotografom v jednej osobe, preto niektoré scény sú nafotené v menšom rozsahu. Týka sa hlavne scén v pohybe svadby, kde jeden fotograf/kameraman nestihne robiť obe naraz a hlavne svadobného obradu, kde sa zameriavam na video. Všade inde je viac-menej možné organizovať prácu pre foto aj video. Fotenie samozrejme obsahuje aj exteriérové fotenie svadobného páru niekde v prírode. Možné nafotiť aj mimo svadobný deň. Video po spracovaní cca 65min - variant B.  Počet upravených fotiek 300-350 vo formáte jpg.  Uložené na USB 32/64GB + Svadobný klip v dĺžke do 5 min.   

Video v 4K rozlíšení + 15%  pri každej variante. 

Doprava   IBA  15 €   pri potvrdení objednávky   DO 5  DNÍ

ZĽAVA  10%  +  DOPRAVA   ZADARMO  na všetky  svadby organizované počas zimnej svadobnej sezóny:  NOVEMBER - MAREC  

© 2017-22 text and photos admin, all rights reserved, disclaimer: here mentioned trademarks belongs to their respective owners, contact: video@danielpetrasko.com