SVADOBNÉ VIDEO  

Ponúkam 3 balíčky služby Kameraman na svadbu a jeden výhodný spojený balíček Svadobné Video + Foto.  Nižšie sú hlavné body každého balíčka, ceny a podrobnejší popis čo obsahujú.

Ak máte záujem o konkrétnejšie info, alebo nazáväznú rezerváciu termínu prosím vyplňte Formulár.

A -  KRÁTKY  SVADOBNÝ  FILM  -  555€  

HLAVNÉ BODY: 

filmovanie celej, alebo časti svadby v rozsahu podľa požiadavky  

dĺžka videa po spracovaní cca 30 min.

záznam v 4K

Filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie svadby, alebo podľa požiadavky. Filmovanie prebieha skôr filmovou formou než dokumentárnou so zameraním viac na estetično než fakty a zostrih toho najlepšieho z celej svadby, výsledkom čoho je svadobný film na jednej strane poskytujúci plný svadobný príbeh, ale v kratšom, praktickom prevedení. Film bude mať po spracovaní dĺžku pol až trištvrte hodinu. Okrem svadobného obradu a oslavy obsahuje aj exteriérové videoportréty svadobného páru, ktoré môžu byť filmované aj mimo svadobný deň hocikde v prírode, parku. Balíček je vhodný pre bežné svadby, skôr bez starejšieho, alebo typického svadobného programu, prípadne s menším počtom hostí. Dielo dodané na USB 16GB v krabičke v HD, alebo za požiadanie a príplatok 5%v 4K rozlíšení. 

B -  SVADOBNÉ  VIDEO  KLASIC -  655€   


HLAVNÉ BODY: 

filmovanie celej svadby

dĺžka videa po spracovaní 60 min. + svadobný klip 3-5 min.

dvoj kamerový záznam v 4K

Viac-kamerové filmovanie celej svadby od príprav nevesty, napr. v kaderníctve, alebo doma po oficiálne ukončenie svadby, čím sa rozumie prezlečenie do večerných šiat a nejaký záverečný tanec, alebo iný posledný úkon, zvyk a pod. Svadobné video je po spracovaní dlhé cca 70 min. a filmovanie obsahuje aj exteriérové videoportréty. Balíček vhodný pre akékoľvek svadby. Dielo je uložené na USB 32GB v krabičke v HD (4K rozlíšení za príplatok 5%) + Svadobný klip v dĺžke do 5min. Opäť je možné exteriérové video portréty nafilmovať mimo hlavný svadobný deň. Dopočujem pri zlom počasí, nedostatku času, výberu lepšej lokality a svetla a predovšetkým ak má nevesta vlastné svadobné šaty, alebo nie je problém zapožičané podržať pár dní. Cena v E-shope 635€. 

C -  SVADOBNÉ  VIDEO  MAX  -  755€   

HLAVNÉ BODY: 

filmovanie celej svadby

dĺžka videa po spracovaní 120 min. + svadobný klip 3-5 min.

dvoj kamerový záznam v 4K

Filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie svadby podobne ako variant B.
Balíček je vhodný hlavne pre svadby kde sa predpokladá tradicionálnější program, prípadne požadovaný dlhý záznam z cirkevného svadobného obradu, odčepčenie nevesty súborom a podobne. Video je po spracovaní v dĺžke 110-130 min. Uložené na USB 32 GB + Svadobný klip-zostrih do 5min. 

D -  SVADOBNÉ  VIDEO + FOTO  -  855€   


HLAVNÉ BODY: 

filmovanie + fotenie celej svadby, alebo podľa požiadavky

dĺžka videa po spracovaní 60 min. + svadobný klip 3-5 min.

dvoj kamerový záznam v 4K

počet foto po úprave cca 400 jpg. 

Fotenie prebieha popri filmovaní, prevedené kameramanom a fotografom v jednej osobe, preto niektoré scény sú nafotené v menšom rozsahu. Týka sa hlavne scén v pohybe svadby, kde jeden fotograf/kameraman nestihne robiť obe naraz a hlavne svadobného obradu, kde sa zameriavam na video. Všade inde je viac-menej možné organizovať prácu pre foto aj video. Fotenie samozrejme obsahuje aj exteriérové fotenie svadobného páru niekde v prírode. Možné nafotiť aj mimo svadobný deň. Video po spracovaní cca 70min - variant B.  Počet upravených fotiek cca 350 vo formáte jpg.  Uložené na USB 32-64GB + Svadobný klip v dĺžke do 5 min. Cena v E-shope 835€ 

Pri všetkých výdajoch na svadbu aj cena za svadobné filmovanie a fotenie je veľká položka,  preto ponúkam nasledovné zľavy platné pre všetky balíčky a ponúkané služby svadobného fotografa a kameramana: 

-5% na všetky svadby organizované od Novembra do Marca

-5% na Druhú Svadbu v rodine  /alebo v okruhu príbuzných/

-25€ na všetky svadby organizované Pondelok až Štvrtok

-25€ pokiaľ sa svadba koná v Deň narodenín ženícha, alebo nevesty

-20€ zakúpením služieb v E-Shope

špeciálne jednorazové zľavy napr. na Vianoce, Novoročná zľava, alebo na Valentína - oznámenie prostredníctvom FB


© 2017-23 text and photos admin, all rights reserved, disclaimer: here mentioned trademarks belongs to their respective owners, contact: video@danielpetrasko.com