H-ARTvideo

Kvalitné a zaujímavo spracované svadobné Filmy a Fotky z Vášho najkrajšieho dňa.
H-ARTvideo, Daniel Petráško

Svadobný Fotograf Kameraman

Filmovaniu svadieb sa venujem už skoro 20 rokov.  Svadby filmujem po celom Slovensku aj v zahraničí. Mojim cieľom je odovzdať hodnotný svadobný film za prijateľnú cenu, ktorý aj po rokoch bude mať, alebo ešte získa na hodnote. Filmovanie aj strih prebieha v 4K rozlíšení pre čo najlepší výsledok. Doručenie diela je obvykle v HD, alebo na požiadanie a malý príplatok je možné doručenie aj v 4K  /UHD alebo DCI podľa výberu /. Svadbu nemením na TV štúdio, snažím sa byť čo najmenej nápadný a zasahovať do priebehu svadby. Pri filmovaní a fotení používam Canon kamery C200, C100 a R3.

Ku  FILMOVANIU svadby je možné priobjednať aj  FOTENIE.  Fotenie a filmovanie svadby spolu,  je momentálne najpredávanejšia balíček ponúkajúci výhodnú cenu. 

1. sv. Prijímanie - Birmovky - Rodinné oslavy - Firemné eventy

Ostatné Eventy

Filmovanie - Fotenie 1. sv. Prijímania obvykle začína pol hodinu pred obradom keď sa začínajú schádzať rodičia s deťmi, prebiehajú posledné úpravy šiat, nasleduje nástup a pochod detí do kostola.  Filmovanie samotného obradu sviatosti prijímania prebieha dvoma kamerami - jedna statická sníma deti a druhou sníma kameraman scénu podľa potreby. Obe zaznamenávajú aj zvuk. Pán farár, ako hlavný rečník má navyše ešte mini bezdrôtový golierový mikrofón. Takýmto spôsobom bude dosiahnutá výborná kvalita zvuku aj obrazu po tech. aj po kompozičnej stránke.  

Film  "Moje 1. sv. Prijímanie"  má po spracovaní 50-60 min. a bude uložený v darčekovej krabičke na USB kľúči v HD rozlíšení.  Väčšina z vyššie opísaného platí aj pre filmovanie Sviatosti birmovania. Rodinné oslavy a jubilea sú ďalším obľúbeným eventom, kde so oplatí objednať si profesionála. Vy sa tak nemusíte starať o nič a hotový film napr.  "Moja 50-ka"  dostane oslávenec ako ďalší darček.

Vytvor si vlastnú zľavu

ZĽAVY

Svadobné FOTO VIDEO 

Cena za svadobné FOTO a VIDEO je relatívne vysoká polažka pri organizovaní svadby. Preto okrem výhodného, spojeného balíčka  FOTOGRAF a KAMERAMAN  som pripravil aj nasledovné zľavy. Tieto zľavy sú kombinovateľné a výsledná cena tak môže klesnúť aj o viac ako 100€. 
  • -5% pre všetky svadby na sezónu 2025 + 4K verzia zdarma, platnosť do 1.9. 2024

  • -5% pre všetky svadby organizované November - Marec 2024-25

  • -5% pre druhú svadbu v rodine, alebo okruhu priateľov a príbuzných

  • -25€ ak sa svadba koná v deň narodenín nevesty, alebo ženícha

  • -25€ ak sa svadba koná Pondelok - Štvrtok

  • -30€ pre svadby zakúpene v E-shope

Rezervácia termínu

odoslanie formulára je nezáväzné, informatívne, bez nutnosti objednania služieb
Meno Miesto a dátum konania svadby E-mail Telefón Text Potvrdiť
Daniel Petráško - FOTO VIDEO

PREDSVADOBNÉ Fotenie, Párové a Rodinné FOTO