- Svadobné Video Bratislava -

A -  Krátky  SVADOBNÝ  FILM     395€
filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie svadby.
Minutáž po spracovaní 30 min*. Jedná sa o zostrih toho najlepšieho z celej svadby. Celý svadobný film pôsobí ako jeden dlhý zostrihaný klip. Obsahuje aj exteriérové videoportréty, ktoré môžu byť filmované aj mimo svadobný deň. Uložené na USB 16GB v krabičke v HD

B -  Svadobné  VIDEO KLASIC     495€  
filmovanie celej svadby od príprav nevesty, napr. v kaderníctve, alebo doma po oficiálne ukončenie svadby, čím sa rozumie prezlečenie do večerných šiat a nejaký záverečný tanec, alebo iný posledný úkon, zvyk a pod.
Svadobné video je po spracovaní dlhé približne 60 min* a filmovanie obsahuje aj exteriérové videoportréty. Uložené na USB 16GB v krabičke v HD kvalite + Svadobný klip 3-5 min.


C -  Svadobné  VIDEO MAX     595€    
filmovanie celej svadby od príprav nevesty po oficiálne ukončenie svadby podobne ako varianty A a B.
Video po spracovaní 120 min*. Uložené na USB 32GB + Svadobný klip cca 3-5 min.


D -  Svadobné  VIDEO+FOTOmini     695€    
Fotenie prebieha popri filmovaní, prevedené kameramanom a fotografom v jednej osobe, preto niektoré scény sú nafotené v menšom rozsahu. Týka sa hlavne scén v pohybe, kde jeden fotograf/kameraman nestihne robiť obe naraz a tiež aj svadobného obradu, kde sa zameriavam hlavne na video. Všade inde je viac-menej možné organizovať prácu pre foto aj video. Fotenie samozrejme obsahuje aj exteriérové fotenie svadobného páru niekde v prírode. Video po spracovaní 60 min*. - varianta B. Počet upravených fotiek* 300 vo formáte jpg***.  Uložené na USB 32GB + Svadobný klip v dĺžke 3-5 min.


Doprava na miesto filmovania svadby IBA 5€ po celej SR**

Vianočný bonus:  15€-1;   30€-2,A,B,C;   60€-D  pre každú novú obj. na budúcu svadbu 2022-23 uzatvorenú počas Viančno-Novoročného obdobia 2021-22.
*Uvedená minutáž a počty odovzdaných fotiek sú orientačné - aj keď sa ich snažím dodržať a v praxi väčšinou navýšiť v prospech zákazníka, presná dĺžka svadobného videa a počet odovzdaných fotografií záleží hlavne od priebehu samotnej svadby.
**Platí pri potvrdení objednávky do 5 dní a pre svadby objednané 5 a viac mes. dopredu, v ostatných prípadoch 15€ za každých 100 Km.    
***RAW formát, foto aj video zákazníkovi nie je k dispozícii.
Nonstop info:  0903 14 63 15            Office hours:  0950 43 53 57
 kameraman@danielpetrasko.com