- SVADOBNÉ FOTOGRAFOVANIE -

Ponúkam dva balíčky svadobnej fotografie, ako samostatnú službu Svadobného Fotografa, alebo spojenú službu Svadobné Foto a Video. Viac info o stránku ďalej v časti svadobné video.

   1.  Svadobné FOTO MINI   -   455€

tento balíček obsahuje fotenie svadobného obradu prípadne udalostí bezprostredne s ním spojených, pokračuje gratuláciami, príchodom na hostinu. Tu sa fotia aj spoločné skupinové portréty s hosťami a rodinou. V cene je samozrejme aj exteriérové foto - môže byť ešte pred samotným obradom, alebo po príchode na hostinu, prípadne aj mimo svadobný deň.  Fotenie končí po po prvom-druhom tanečnom kole, alebo krájaní svadobnej krájaní torty. max. do 21.00. Foto je uložené na USB 16GB v krabičke. V cene je aj krátky videoklip z fotiek s hudbou a grafikou.  Počet odovzdaných fotiek 300-400 jpg. 

2.  Svadobné FOTO FULL   -   555€

fotenie začína prípravami na svadbu, zdobenie auta, sály... vizáž nevesty, odobierkou, alebo vypýtaním nevesty - ak sa koná, pokračuje svadobným obradom, gratuláciami a príchodom na hostinu. Tu sa fotia aj spoločné skupinové portréty s hosťami. Ďalej fotenie obsahuje voľné foto z hostiny a programu. V cene je samozrejme aj exteriérové foto - môže byť ešte pred obradom, alebo po príchode na hostinu, prípadne aj mimo hlavný svadobný deň. Fotenie končí po prezlečení nevesty do večerných šiat a nejakým záverečným úkonom , alebo zvykom. Max. do 01.00. Fotografie sú uložené na USB 32GB v ručne vyrobenej darčekovej krabičke. V cene je aj krátky videoklip z fotiek s hudbou a grafikou. Počet odovzdaných fotiek 400-600 jpg.

Doprava na miesto fotografovania/filmovania svadby  IBA 15€  pri potvrdení obj. do 5 dní.
svadobný fotograf Bratislava
Kameraman na svadbu Bratislava
svadba kameraman Bratislava
                                                    Evka a Mirko  - svadobné video + foto Zlaté Moravce
                                                Majka a Tomáš - Svadobné video aj fotenie Palárikovo
                                                          Ivka a Dávid  - svadobné video + foto Šurany
fotograf svadba Zvolen-Bystrica

© 2017-22 text and photos admin, all rights reserved, disclaimer: here mentioned trademarks belongs to their respective owners, contact: video@danielpetrasko.com