- SVADOBNÉ FOTOGRAFOVANIE -

Ponúkam dva balíčky svadobnej fotografie, ako samostatnú službu Svadobného Fotografa, alebo spojenú službu Svadobné Foto a Video. Viac info o stránku ďalej v časti svadobné video.

   1. Svadobné FOTO MINI  -  365€

fotenie svadby začína svadobným obradom, pokračuje gratuláciami, príchodom na hostinu. Tu sa fotia aj spoločné skupinové portréty s hosťami a rodinou. V cene je samozrejme aj exteriérové foto - môže byť ešte pred obradom, alebo po príchode na hostinu, prípadne aj mimo svadobný deň.  Fotenie končí po po prvom tanečnom kole a krájaní torty. Max. do 21.00. Foto je uložené na USB 16GB v krabičke. V cene je aj krátky videoklip z fotiek s hudbou a grafikou.  Počet odovzdaných fotiek 300 jpg. 

2. Svadobné FOTO FULL  -  465€

fotenie začína prípravami na svadbu, zdobenie auta, sály... vizáž nevesty, odobierkou, alebo vypýtaním nevesty - ak sa koná, pokračuje svadobným obradom, gratuláciami a príchodom na hostinu. Tu sa fotia aj spoločné skupinové portréty s hosťami. Ďalej fotenie obsahuje volné foto z hostiny a programu. V cene je samozrejme aj exteriérové foto - môže byť ešte pred obradom, alebo po príchode na hostinu, prípadne aj mimo hlavný svadobný deň. Fotenie končí po prezlečení nevesty do večerných šiat a nejakým záverečným úkonom , alebo zvykom. Max. do 02.00. Fotografie sú uložené na USB 32GB v ručne vyrobenej darčekovej krabičke. V cene je aj krátky videoklip z fotiek s hudbou a grafikou. Počet odovzdaných fotiek 600 jpg.

Doprava na miesto fotografovania svadby IBA 5€ po celej SR
Zľava 25-35€ na svadby konané počas MÁJ - JÚN - JÚL  2022

  

svadobný fotograf Bratislava
Kameraman na svadbu Bratislava
svadba kameraman Bratislava
Judy a Craig - svadobná fotografia
fotograf svadba Zvolen-Bystrica