- SVADOBNÉ FOTOGRAFOVANIE -

Ponúkam dva balíčky svadobnej fotografie, ako samostatnú službu Svadobného Fotografa, alebo spojenú službu Svadobné Foto a Video. Viac info o stránku ďalej v časti svadobné video.

   1. Svadobné FOTO MINI   -   455€

fotenie svadby začína svadobným obradom, pokračuje gratuláciami, príchodom na hostinu. Tu sa fotia aj spoločné skupinové portréty s hosťami a rodinou. V cene je samozrejme aj exteriérové foto - môže byť ešte pred obradom, alebo po príchode na hostinu, prípadne aj mimo svadobný deň.  Fotenie končí po po prvom tanečnom kole, alebo krájaní svadobnej krájaní torty. max. do 21.00. Foto je uložené na USB 16GB v krabičke. V cene je aj krátky videoklip z fotiek s hudbou a grafikou.  Počet odovzdaných fotiek 350 jpg. 

2. Svadobné FOTO FULL   -   555€

fotenie začína prípravami na svadbu, zdobenie auta, sály... vizáž nevesty, odobierkou, alebo vypýtaním nevesty - ak sa koná, pokračuje svadobným obradom, gratuláciami a príchodom na hostinu. Tu sa fotia aj spoločné skupinové portréty s hosťami. Ďalej fotenie obsahuje volné foto z hostiny a programu. V cene je samozrejme aj exteriérové foto - môže byť ešte pred obradom, alebo po príchode na hostinu, prípadne aj mimo hlavný svadobný deň. Fotenie končí po prezlečení nevesty do večerných šiat a nejakým záverečným úkonom , alebo zvykom. Max. do 01.00. Fotografie sú uložené na USB 32GB v ručne vyrobenej darčekovej krabičke. V cene je aj krátky videoklip z fotiek s hudbou a grafikou. Počet odovzdaných fotiek 550 jpg.

Doprava na miesto fotografovania svadby  15€   -   info v časti cenník
svadobný fotograf Bratislava
Kameraman na svadbu Bratislava
svadba kameraman Bratislava
                                                          Ivka a Dávid  - svadobné video + foto Šurany
Judy a Craig - svadobná fotografia
fotograf svadba Zvolen-Bystrica

© 2017-22 text and photos admin, all rights reserved, disclaimer: here mentioned trademarks belongs to their respective owners, contact: video@danielpetrasko.com